Дамський махровий халатик від інтернет-магазину halat.kiev.ua. Приємне оку, ніжне забарвлення і спокуслива довжина дають шанс такому халатику зайняти місце улюбленої речі у Вашому гардеробі.
Махровий халат жіночий
Можливість відчувати себе красивою необхідна жінці, як повітря. І ця необхідність аж ніяк не залежить від місця, часу і ситуації. Усвідомлення того, що при погляді на неї хочеться посміхнутися і обсипати компліментами розправляє крила і дає істотний поштовх під правильне місце: працювати краще, виглядати привабливіше, дарувати любов друзям і близьким. При чому цей самий поштовх відбувається навіть тоді, коли вона на гордій самоті шкребе на кухні плитку або драє у ванній раковину і зробити гідний комплімент здатна хіба що мильна губка. Важливо самії відчувати себе красивою і впевненою.
Відчуй себе королевою теплої домашній краси разом з товарами від halat.kiev.ua.
Поради з прання халатів
Сьогодні ми пропонуємо кілька простих універсальних порад з прання халатів, які допоможуть вам зберегти свій улюблений одяг в первозданному вигляді з першого ж дня його поселення у Вашому гардеробі.
Після прання одяг може втрачати свій первісний колір і текстуру. Але якщо Ви твердо дотримуєтесь наших порад або просто не забуваєте поглянути на ярличок прикріплений до халату, де в більшості випадків наведено докладний звіт про догляд за обраною тканиною, то проблем з халатом і його довголіттям у Вас точно не виникне.
Кожна тканина по-різному реагує на прання, ґрунтуючись на її складі, тому основний принцип полягає в тому, щоб завжди слідувати інструкціям виробника.
Як правило, намагайтеся не прати при дуже високих температурах і використовувати м'який миючий засіб, якщо білизна не дуже брудна, це кращий спосіб зберегти якість і гідний вигляд одягу. Ми всі знаємо, що не можна змішувати в пральній машині кольоровий одяг і білий, але постарайтеся також по можливості не змішувати і текстури. Тому як кожний матеріал, з якого створюється одяг, в тому числі і халати, вимагає конкретних умов в догляді та пранні.
Дуже важливо, щоб пральна машина була не дуже заповнена, завжди залишайте простір, щоб одяг міг переміщатися разом з великою кількістю води. Тоді буде більше шансів дістати з машинки ідеально чистий і менш підданий швидкому зносу одяг.
Що стосується використання пом'якшувача, існують різні думки про те, чи слід використовувати його чи ні. З одного боку, пом'якшувач тканини забезпечує хороший запах і пом'якшує тканину. Проте, експерти з текстильної промисловості кажуть, що він деформує нитки і додає в тканину хімічні речовини, які змушують її відштовхувати воду, тому халат з великою кількістю пом'якшення в тканині не буде висихати. Тож прийнято вважати, що пом'якшувач робить тканину більш вразливою. Замість нього Ви можете використовувати оцет, який видаляє бактерії, пом'якшуючи і не пошкоджуючи при цьому одяг.
Природним способом усунути неприємний запах є використання бікарбонату натрію, це надійний дезінфікуючий засіб і дезодорант, а також служить для видалення в'ївшихся плям.
Якщо халат обзавівся жовтими плямами і живе з ними вже протягом певного часу, спробуйте відновити первісний білий колір, залишивши пляму протягом однієї години з дрібкою соди, розчиненої у воді.
Доглядайте за халатами правильно, і вони точно прослужать Вам довгу і віддану службу.